Kategorie

DIAGNOZA PRZEDSZKOLNA gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole

DIAGNOZA PRZEDSZKOLNA gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole
Dostępność
dostępny
Cena detaliczna: 29,00 zł
szt.

Iwona Wąsik, Lucyna Klimkowska

DIAGNOZA PRZEDSZKOLNA gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole

Diagnoza przedszkolna gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole to narzędzie badawcze przygotowane z myślą o nauczycielach pracujących w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz w innych formach wychowania przedszkolnego. Zebrane tu zadania obejmują zasadnicze kompetencje dziecka w obszarach, które mają istotny wpływ na przyszłe powodzenie w szkole. Są to: Odporność emocjonalna, Sprawność psychomotoryczna, Kompetencje poznawcze oraz Aktywność dziecka.

Dzięki diagnozie nauczyciel może określić poziom przygotowania dziecka do nauki w klasie pierwszej i wskazać potrzeby związane z jego rozwojem psychofizycznym oraz opracować indywidualny program wspomagania i korygowania rozwoju dziecka, które tego potrzebuje.

Komplet materiałów zebranych w teczce składa się z instrukcji i wskazówek dla badającego, arkusza obserwacyjnego oraz kart pracy dla dziecka.

Diagnoza przedszkolna jest suplementem do „Programu wychowania i kształcenia oraz wspomagania rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym Kolorowy świat”.

Dane techniczne

format A4
oprawa teczka
zeszyt 8 stron
karty 24 karty
dodatki Arkusz diagnozy
ISBN 978-83-7134-480-0

Galeria produktu

Produkty powiązane

DIAGNOZA PRZEDSZKOLNA gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole – arkusz obserwacyjny DIAGNOZA PRZEDSZKOLNA gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole – arkusz obserwacyjny

Jest to arkusz obserwacyjny do Diagnozy przedszkolnej gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole autorstwa Iwony Wąsik i Lucyny Klimkowskiej.

Cena detaliczna: 3,15 zł

Opinie o produkcie (0)

                                                                                                                                        
                 
                 

 

Sklep internetowy Shoper.pl