Kategorie

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Wiosna, Lato

Dostępność
dostępny
Cena detaliczna: 35,00 zł
szt.

Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska

 

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Wiosna, Lato

 

Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w stopniu głębszym i ze sprzężeniami. Można je wykorzystywać jako pomoc edukacyjną w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych, a także w domu jako materiał podtrzymujący proces dydaktyczny. Karty...zawierają ćwiczenia z zakresu rozumienia mowy, nazywania i poznawania przedmiotów, czynności i zjawisk. Kształtują one u uczniów funkcje percepcyjne, poznawcze oraz emocjonalno-motywacyjne niezbędne w procesie nauki. Zadania są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, a układ stron i ćwiczeń odpowiada potrzebom uczniów o znacznie obniżonej sprawności funkcji percepcyjno-motorycznych i poznawczych.

 

Karty...składają się z trzech teczek podzielonych według pór roku: Jesień, Zima, Wiosna–Lato. Układ i treść ćwiczeń odpowiadają rozkładowi zajęć dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i są zgodne z podstawą programową MEN z 23 grudnia 2008 roku.

 

 

 

Teczka 3: WIOSNA, LATO zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące:cech charakterystycznych wiosny i lata,

  • ważnych świąt przypadających na okres wiosny i lata,
  • odpowiedniego ubioru na daną porę roku,
  • miejsca Polski w Europie i Unii Europejskiej,
  • najważniejszych polskich miast,
  • domu, pomieszczeń i obowiązków domowych,
  • bezpieczeństwa na co dzień,
  • wakacji i podróżowania.


Zobacz publikację!

Dane techniczne

format A4
oprawa teczka
zeszyt 8 stron (B5)
karty 100 kart w bloku do wyrywania (A4)
ISBN 978-83-7134-631-6

Produkty powiązane

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Jesień KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Jesień

Karty pracy. Teczka 1: Jesień powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w stopniu głębszym i ze sprzężeniami.

Cena detaliczna: 33,00 zł

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Zima KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Zima

Karty pracy. Teczka 2: Zima powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w stopniu głębszym i ze sprzężeniami.

Cena detaliczna: 31,00 zł

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE – KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Jesień FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE – KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ – Jesień

Jest to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się.

Cena detaliczna: 33,00 złOpinie o produkcie (0)

                                                                                                                                        
                 
                 

 

Sklep internetowy Shoper.pl