Kategorie

PIOSENKI DLA DZIECI NA RÓŻNE OKAZJE

Dostępność
dostępny
Cena detaliczna: 25,00 zł
szt.
Jolanta Kucharczyk

PIOSENKI DLA DZIECI NA RÓŻNE OKAZJE
 
W skład publikacji wchodzą 2 płyty CD z piosenkami (wersje wokalno-instrumentalne i instrumentalne) oraz książka, w której znajdują się teksty utworów, a także zapisy nutowe i chwyty gitarowe.
 

 

W publikacji znajdują się 34 utwory. Tematyką obejmują one cały rok szkolny – od wakacji do wakacji – z uwzględnieniem ważniejszych imprez obchodzonych w placówkach wychowawczych, m.in. Dnia Babci i Dnia Dziadka, mikołajek, Dnia Matki i Dnia Ojca. Znaleźć tu można piosenki o różnym stopniu trudności, dla dzieci młodszych i starszych, dla mniej i bardziej uzdolnionych. Teksty odnoszące się do doświadczeń bliskich każdemu dziecku, opowiadające o znanym mu świecie oraz wpadająca w ucho muzyka sprawiają, że piosenki te podobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Utwory zawarte w tej publikacji z pewnością ułatwią pracę nauczycielom i uatrakcyjnią prowadzone przez nich zajęcia. Zresztą część z nich powstała na zamówienie pedagogów pragnących wzbogacić szkolne i przedszkolne uroczystości nowymi utworami.

Autorką tekstów i muzyki jest Jolanta Kucharczyk – muzyk, pedagog, kompozytor.

Dane techniczne

format B5
objętość 72 strony
oprawa miękka
płyty 2 CD
ISBN 978-83-7134-249-3

Produkty powiązane

PLĄSY Z DŁUGĄ BRODĄ – Piosenki dla dzieci śpiewane od pokoleń – komplet PLĄSY Z DŁUGĄ BRODĄ – Piosenki dla dzieci śpiewane od pokoleń – komplet

Prezentowana książka to zbiór 82 pląsów i piosenek znanych od bardzo dawna. Znajdują się w niej teksty i propozycje zabaw. Do książki dołączone są 4 płyty CD z utworami nagranymi w wersji wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

Cena detaliczna: 60,36 zł

W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI? – Piosenki i zabawy wspomagające rozwój dziecka W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI? – Piosenki i zabawy wspomagające rozwój dziecka

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych – dzieciach 2-, 3-letnich i przedszkolakach. Do publikacji dołączone są 3 płyty CD.

Cena detaliczna: 53,00 zł

NUTKI NA RADOŚCI I SMUTKI – Słuchamy, gramy i śpiewamy! NUTKI NA RADOŚCI I SMUTKI – Słuchamy, gramy i śpiewamy!

Publikacja składa się z płyty CD z piosenkami wykonanymi przez chór dziecięcy oraz z książki zawierającej nuty i teksty do tych utworów.

Cena detaliczna: 22,41 zł

Opinie o produkcie (1)

ewa dziuba
22 października 2011

Moja szkoła na naszą czyli nauczycieli propozycje zakupiła tę płytę z książką. Przesłuchałam ją . Jest świetna. Ma wiele żywych i wesołych rytmów,które porywają do tańca.Można wiec te piosenki wykorzystać i do śpiewu i do tańca.Poza tym śpiew na dwa głosy powoduje dreszcz na skórze nie tylko u wrażliwców.GORĄCO POLECAM


                                                                                                                                        
                 
                 

 

Sklep internetowy Shoper.pl