KARTY PRACY - PROMOCJA

 

PROMOCJA TRWA DO 30.09.2020 

 

JA I MÓJ ŚWIAT 3. ETAP ZDANIA. PAKIET EDUKACYJNY DLA UCZNIÓW Z AUTYZMEM I SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

Pakiet edukacyjny „Ja i mój świat 3” jest skierowany do uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pakiet stanowi pomoc dla nauczycieli pracujących z uczniami w ośrodkach rewalidacyjno-wychowawczych, klasach integracyjnych, szkołach specjalnych. Opracowano go także z myślą o rodzicach osób niepełnosprawnych. Treści publikacji koncentrują się wokół najbliższego otoczenia ucznia: zjawisk i środowisk przyrodniczych oraz zdarzeń ważnych w życiu dziecka i jego rodziny. Materiały pomagają uczniom w naturalny i atrakcyjny dla nich sposób poszerzyć i utrwalić zdobywaną wiedzę, rozwijać kompetencje językowe, umiejętności społeczne oraz umiejętność czytania i pisania, a także kształtują kompetencje szkolne.

128,00 zł

cena promocyjna

102,40 zł

 

  PRZY ZAKUPIE 10 PAKIETÓW OTRZYMASZ 

PREZENTACJE - GRATIS!

(Wpisz w uwagach zamówienia słowo „gratis”).

 

 

Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska

PRACUJĘ Z KARTAMI PRZEZ CAŁY ROK. PAKIET EDUKACYJNY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Pakiet edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka. Zarówno układ, jak i treść ćwiczeń odpowiadają rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną.

165,00 zł

cena promocyjna

132,00 zł

 

 

 

Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE Pakiet edukacyjny dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Pakiet edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz dla dzieci mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka, co ułatwia zrozumienie otaczającej rzeczywistości. Zarówno układ, jak i treść ćwiczeń odpowiadają rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i są zgodne z podstawą programową.

148,00 zł

cena promocyjna

118,40 zł

 

  PRZY ZAKUPIE 10 PAKIETÓW OTRZYMASZ

PRZEWODNIK DLA NAUCZYCIELA - GRATIS!

(Wpisz w uwagach zamówienia słowo „gratis”). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium