Magdalena Sendor

Magdalena Sendor – certyfikowana trenerka PBP, mediatorka, coach

• od września 2014 roku certyfikowana trenerka Porozumienia Bez Przemocy (PBP)/Nonviolent Communication (NVC) –CNVC

• ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach

Z wykształcenia jestem dziennikarką i kulturoznawczynią. Na studia te poszłam z ciekawości innych ludzi jak i upodobania do zadawania pytań, dociekań, szukania szerokich odpowiedzi. Od wielu lat jestem gorącą zwolenniczką świadomej i empatycznej komunikacji. Prowadząc szkolenia, mediacje czy coaching szukam wraz z moimi Klientami tego unikalnego poczucia: bycia w harmonii z samym sobą i z innymi, w poczuciu autentyczności siebie jak i troski o innych. Pracuję zarówno z osobami indywidualnymi, jak i instytucjami edukacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, jak i firmami.

Od 2014 roku wiele mojej ciekawości i uwagi daję tematyce edukacji i pracy w poczuciu wolności i odpowiedzialności dzięki współpracy ze szkołami demokratycznymi jak i firmami, które szukają nowego stylu zarządzania.

W 2009 roku ukończyłam roczne Studium Porozumienia Bez Przemocy (Nonviolent communication) Marshalla B. Rosenberga (128 godzin, 2008-2009), które było dla mnie pierwszym spotkaniem z procesem PBP i wielką zmianą w życiu osobistym jak i zawodowym. Dzięki niemu sprecyzowałam, co jest dla mnie najważniejsze w życiu i jak chcę się tym dzielić z innymi.

Inne ukończone przeze mnie szkolenia w zakresie komunikacji, coachingu i pracy z ciałem (wybór):

• Intensywny Kurs Mediacji wg Porozumienia Bez Przemocy (172 godzin, 2010-2011-2012)

• warsztat Wspieranie skutecznej współpracy w organizacjach prowadzony przez Miki Kashtan (16 godzin, 2011).

• Wykorzystanie metod coachingu grupowego w pracy trenera (Grupa TROP, 2013, 80 godzin szkolenia)

• Coaching oparty o potrzeby (Coaching for Transformation), (Pernille Plantener, 2013, 48 godzin szkolenia)

• BodyNVC, Sabine Geiger (17 godzin, 2015)

• Convergent facilitation, Miki Kashtan (14 godzin, 2016)

Współprowadzę bloga o empatii w biznesie. Ponadto – jestem założycielką strony dla rodziców o alternatywnych sposobach bycia z dzieckiem – Ekodzieciak.pl, Od 2010 roku współtworzę i trenuję w ramach Akademii Noszenia Dzieci – pierwszej polskiej szkoły dla doradców noszenia (od 2010). Jestem również autorką książek, między innymi „Dogadać się z dzieckiem. Coaching. Empatia. Rodzicielstwo.” (CoJaNaTo, 2013).

Muzyka jazzowa, górskie wędrówki i spotkania w tangu są dla mnie sposobem na nabranie sił i odpoczynek. Siedem lat mieszkałam, studiowałam i pracowałam we Francji. Od 15 lat żyję w dwu kulturowej i dwujęzycznej rodzinie, z której bogactw i wyzwań czerpię wiele radości i nauki.

Pracuję w trzech językach: polski, francuski i angielski.

Kontakt: magdalena.sendor@strefaporozumienia.pl

tel. 698 68 41 51


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium