Poradnia

UWAGA!
ZE WZGLĘDU NA OBECNIE PANUJĄCA SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z PANDEMIĄ,
WSZYSTKIE KONSULTACJE ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA.

Stworzyliśmy Poradnię Harmonii, ponieważ naszym wspólnym celem jest harmonijny rozwój każdego dziecka. Znajdujemy sposoby na rozwiązanie problemów, które pojawiają się w trakcie rozwoju. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jesteśmy doświadczeni, uważni, umiejętni i skuteczni. Zapraszamy rodziców oraz inne osoby dbające o prawidłowy rozwój dzieci.

 

Uwaga! Płatność za konsultację: 

 • do godziny 16.00 na miejscu, kartą lub gotówką
 • przelewem dwa dni przed spotkaniem, jeśli konsultacja odbędzie się po godzinie 16.00. Płatność na konto: Santander Bank Polska S.A. 71 1090 1098 0000 0001 3761 3652 (w tytule przekazu należy wpisać imię, nazwisko, datę konsultacji oraz adres, na który ma być wystawiona faktura)

KONSULTACJE  - DIAGNOZA I TERAPIA LOGOPEDYCZNA

Anna Walencik-Topiłko – doktor nauk humanistycznych, uniwersytecki pracownik naukowo-dydaktyczny.

Z wykształcenia jest językoznawcą, logopedą (neurologopedą, logorytmikiem, specjalistą w zakresie emisji głosu). Od ponad dwudziestu lat zajmuje się logopedią zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Jest autorką licznych publikacji naukowych, metodycznych oraz praktycznych. Opracowała programy multimedialne Czytam i piszę oraz Logorytmikę, a także multimedialny kurs na DVD Logorytmika. Opiekun merytoryczny pakietu programów multimedialnych Logopedia Pro. Jest autorką piosenek, wierszyków i opowiadań logopedycznych.

Ma bogate doświadczenie praktyczne – od 1994 r. prowadzi gabinet logopedyczny „LogAnn”, w którym na diagnozę i terapię przyjmuje pacjentów dorosłych oraz dzieci z bardzo zróżnicowanymi zaburzeniami komunikacji językowej (m.in. dyslalią, afazją, jąkaniem, dyzartrią, mową osób po laryngektomii, zaburzeniami czytania i pisania).

Jest trenerem i szkoleniowcem – współpracuje z licznymi ośrodkami prowadzącymi kursy dla różnych środowisk zawodowych. Pomaga przygotowywać się profesjonalnie do wystąpień publicznych.

 
 • Spotkania w zakresie:

           - diagnozy logopedycznej zaburzeń rozwoju mowy (np. opóźnień w rozwoju mowy, nieharmonijnego rozwoju                    mowy,  zakłóceń procesu nabywania kompetencji komunikacyjnej);

           - diagnozy zaburzeń komunikacji językowej dzieci i dorosłych (w tym: afazja, jąkanie, dyslalia);

           - diagnozy logopedycznej głosu (dzieci i dorośli)

           - diagnozy logopedycznej zaburzeń czytania i pisania;

 • terapia logopedyczna w/w zakresach;
 • konsultacje pomocnicze i superwizja w diagnozie oraz terapii logopedycznej;
 • pomoc w układaniu programów terapeutycznych;
 • konsultacje w zakresie przygotowywania programów rad szkoleniowych;
 • kształcenie umiejętności językowych do wystąpień publicznych.
TELEFON:  501 926 403 
EMAIL:  a.walencik_topilko@harmonia.edu.pl
CENA:  godzina spotkania - 100 zł 
   

 

KONSULTACJE - DIAGNOZA I TERAPIA  PSYCHOLOGICZNA

Mirosław Welz ‒ psycholog i terapeuta z ponad 30-letnim stażem.

Ukończył psychologię według indywidualnego toku studiów na Uniwersytecie Gdańskim (specjalizacja: psychologia kliniczna). Napisał pracę magisterską na temat wartości diagnostycznej skojarzeń przymuzycznych dla psychoterapii. W czasie studiów i po ich ukończeniu odbył staże w Klinice Nerwic Instytutu Psychoneurologicznego w Warszawie (u prof. St. Ledera). Początkowo pracował na oddziale dziennym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku. Od wielu lat prowadzi prywatną praktykę psychologiczną. Jako psycholog, terapeuta i ojciec pomaga we wszelkich problemach wychowawczych dzieci i młodzieży 

 • Udziela konsultacji w zakresie problemów wychowawczych.
 • Uczy, jak postępować w przypadku tzw. trudnych zachowań.
 • Rozwija umiejętność nawiązywania relacji i prawidłowej komunikacji.
TELEFON:  501 227 438 Uwaga, w przypadku braku możliwości połączenia bezpośredniego, proszę o kontakt SMS
EMAIL:  m.welz@harmonia.edu.pl
CENA:  godzina spotkania - 130 zł 
   

 

KONSULTACJE I TERAPIA PEDAGOGICZNA

 

Małgorzata Barańska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka pedagogiki w zakresie nauczania początkowego na Uniwersytecie Gdańskim.

Ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej oraz terapii pedagogicznej, a także Kurs Glottodydaktyki i Glottoterapii. Od wielu lat pracuje jako nauczyciel klas młodszych oraz oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 44 w Gdańsku. Od ponad dwudziestu lat prowadzi klasy integracyjne. Jest pedagogiem i nauczycielem-terapeutą w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim. Ponadto jestem autorką i współautorką publikacji książkowych (w tym do Metody Dobrego Startu) wykorzystywanych w pracy z przedszkolakami i uczniami klas młodszych. Prowadzi zajęcia na kursach oraz studiach podyplomowych, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z nauczycielami, studentami i rodzicami.

 • Pomaga dzieciom pokonywać trudności w czytaniu i pisaniu, a także osiągać sukcesy w szkole.
 • Doradza rodzicom i nauczycielom, jak wszechstronnie przygotować dziecko do nauki szkolnej (przede wszystkim do nauki czytania i pisania).
 • Uczy, jak zapobiegać trudnościom w nauce czytania i pisania (a w konsekwencji – niepowodzeniom szkolnym).
TELEFON:  606 225 371 Uwaga, w przypadku braku możliwości połączenia bezpośredniego, proszę o kontakt SMS
EMAIL:  malgorzata_baranska@harmonia.edu.pl
CENA:  godzina spotkania - 100 zł 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl