Praca

Grupa Wydawnicza Harmonia od ponad 27 lat z sukcesem działa na rynku publikacji edukacyjnych i terapeutycznych. Obecnie sprzedajemy ponad tysiąc tytułów i stale poszerzamy swoją ofertę. Jest ona bardzo bogata, zawiera specjalistyczne i różnorodne publikacje dające gwarancję kompleksowego i profesjonalnego przygotowania do pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nie tylko. Materiały te przydają się zarówno nauczycielom w szkołach i przedszkolach, terapeutom oraz logopedom w gabinetach, jak i rodzicom w codziennej pracy z dzieckiem w domu. Grupa Wydawnicza Harmonia to cieszący się renomą i zaufaniem klientów lider na polskim rynku w zakresie wydawania publikacji dotyczących szeroko pojętej terapii uczniów z niepełnosprawnościami.

Grupa Wydawnicza Harmonia o ustabilizowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

21.09.2020

Grupa Wydawnicza Harmonia poszukuje osoby z Trójmiasta lub okolic

na stanowisko:

Specjalista ds. mediów społecznościowych (community manager)

Szukamy osoby mającej:

• doświadczenie związane z rozwojem i terapią dzieci

• doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych (również blogów i projektów niekomercyjnych!)

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów przy wykorzystaniu mediów społecznościowych

• empatię konsumencką.

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę na ¾ lub cały etat

• przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

• elastyczny czas pracy

• pracę częściowo zdalną – z przyjazdem do biura raz w tygodniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia rekrutacji na adres: wiktor.czescik@harmonia.edu.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

11.09.2020

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Teren działania:

  • województwo mazowieckie
  • pomorskie
  • śląskie
  • lubelskie
  • wielkopolskie
  • kujawsko-pomorskie
  • małopolskie
  • zachodniopomorskie
  • dolnośląskie
  • warmińsko-mazurskie
  • łódzkie

Zadania:

• realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży oraz współpracy z klientami,
• realizowanie celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
• rozwijanie potencjału obecnych odbiorców,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• budowanie długoterminowych relacji z klientami,
• raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
• min. 2-letnie doświadczenie w branży wydawniczej,
• znajomość lokalnego rynku oświaty,
• wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,
• odpowiedzialność i rzetelność,
• systematyczność i konsekwencja w działaniu,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
• prawo jazdy kat. B,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• zatrudnienie na podstawie preferowanej formy współpracy (umowa o pracę lub działalność gospodarcza),
• narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, tj. CV z listem motywacyjnym.

Kontakt: M.Wiecek@harmonia.edu.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium