Sposoby płatności

Sposoby płatności

 

Chcąc uprościć Państwu dostęp do naszych publikacji i produktów, oferujemy kilka form płatności.

 

Formy i sposoby płatności:

 

Przedpłata na konto bankowe (przelew)

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu, licząc tylko dni robocze.
Numer naszego konta w banku PKO BANK POLSKI

51 1440 1345 0000 0000 0215 1448


 

Gotówka za pobraniem

 

W tym wypadku pieniądze za odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, opłaty za większe zamówienia, których wartość przekracza 10 000 zł, muszą być realizowane przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

Przelew z terminem płatności

Warunki ustalane są indywidualnie dla niektórych firm i instytucji publicznych. Zawsze jednak wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

 

Dotpay

 

Dotpay to elektroniczne płatności obejmujące szybkie e-przelewy z największych polskich banków, płatności kartami kredytowymi i płatniczymi, płatności telefonami komórkowymi.

Dzięki szybkim przelewom online Państwa płatność w ciągu kilku minut księgowana jest na naszym koncie w systemie, a my bez czekania na otrzymanie wpłaty na rachunek bankowy możemy przystąpić do realizacji transakcji. Zwiększa to szybkość realizacji zamówienia do minimum.

Obecnie system Dotpay obejmuje następujące płatności:

 

Karty płatnicze:

 

Visa,  MasterCard

 

 

Szybkie transfery:

 

mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płacę z IKO, Płać z ING, Płacę z iPKONET, Przelew z BPH, Pekao24 Przelew, Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Alior Sync, Eurobank Płatności Online, Płacę z Idea Bank, Pocztowy24, Płacę z PBS!

 

Przelewy online:

 

ING Bank Śląski, BPH Sezam, przelew bankowy, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Credit Agricole Bank Polska, Invest Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, BS Wschowa, Getin Bank 

UWAGA! Za transakcje realizowane za pomocą Dotpay nie doliczamy żadnej dodatkowej opłaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl