Szkolenia

 

Szkolenia

Szanowni Państwo!

Grupa Wydawnicza Harmonia przystępuje do organizowania szkoleń, spotkań metodycznych oraz zajęć warsztatowych.

Do kogo kierujemy ofertę?

Spotkania szkoleniowe będą przeznaczone dla nauczycieli przedszkola, klas I–III, pedagogów specjalnych, logopedów, terapeutów, a także dla rodziców, którzy dbają o harmonijny rozwój swoich dzieci.

Gdzie i kiedy będą się odbywały spotkania?

Miejscem spotkań będzie siedziba Grupy Wydawniczej Harmonia: Gdańsk, ul. Kartuska 426. Dysponujemy tu nowocześnie wyposażoną, kameralną salą szkoleniową. Zadbamy o to, żeby uczestnicy spotkań spędzili czas nie tylko pożytecznie, ale także przyjemnie.

Jaka będzie tematyka spotkań?

Szkolenia będą dotyczyć tego, co ważne, a niełatwe w codziennej pracy pedagogów. Przykładowe tematy: współpraca z rodzicami, współpraca nauczycieli w grupie i w klasie integracyjnej, praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym zaburzeniami ze spektrum autyzmu, afazją, nasilonymi trudnościami w nauce czytania i pisania.

Kto będzie prowadził szkolenia?

Szkolenia prowadzone będą przez doświadczonych profesjonalistów łączących rzetelną wiedzę z praktyką oraz umiejętnością przekazywania wiedzy. Niektórzy z prelegentów są również autorami publikacji wydanych przez Harmonię.

Jaki będzie koszt uczestnictwa?

Koszt każdego szkolenia podany zostanie wraz z konkretną ofertą. Udział w spotkaniach 2–3-godzinnych będzie bezpłatny.

Inne informacje

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o odbyciu szkolenia. Na miejscu będzie możliwość zapoznania się z publikacjami wydawnictwa, a także ich zakupienia.

Oferta pierwszych spotkań szkoleniowych pojawi się wkrótce!

Już dziś zachęcamy do udziału!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl