Zostań Autorem

 

Wydawnictwo Harmonia zaprasza do współpracy Autorów książek edukacyjnych i terapeutycznych, podręczników i kart pracy oraz wszelkich pomocy dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Propozycje wydawnicze przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną. Prosimy o ich przysyłanie na adres: e.staszkiewicz@harmonia.edu.pl (propozycje logopedyczne) lub k.szalewska@harmonia.edu.pl (pozostałe działy) wraz z wypełnionym kwestionariuszem autorskim.

Prosimy o przysyłanie całości książki lub jej obszernego i reprezentatywnego fragmentu. Na jego podstawie kolegium redakcyjne podejmie decyzje o zakwalifikowaniu propozycji do wydania, o czym Autor zostanie poinformowany drogą mailową. Jednocześnie informujemy, że kolegium będzie rozpatrywać wyłącznie materiały wpisujące się w profil tematyczny Wydawnictwa Harmonia oraz przygotowane z wytycznymi Wydawnictwa.

Po przyjęciu propozycji do wydania Wydawnictwo skontaktuje się z Autorem w celu podpisania umowy wydawniczej, a następnie rozpocznie prace nad redakcją i opracowaniem graficznym książki. Na każdym z tych etapów pozostajemy w kontakcie i we współpracy z Autorem.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium