28 ZABAW MUZYCZNYCH. PŁYTY CD

Kod produktu: 1170_20200513115520

Barbara Sher

28 ZABAW MUZYCZNYCH - PŁYTY CD

Piosenki i scenariusze zajęć wspomagające naukę języka angielskiego oraz rozwój koordynacji ruchowo-słuchowej

Co może być lepszą zabawą niż 28 piosenek, które sprawiają, że dzieci czują się dobrze we własnym ciele? 28 zabaw muzycznych – publikacja nagrodzona Oppenheim Toy Portfolio SNAP 2000 i Dr. Toy’s Best Vacation Children’s Products – to doskonała propozycja zarówno dla prawidłowo rozwijających się dzieci, jak i tych ze specjalnymi potrzebami! Płyty zawierające pełne nagrania ożywią dzieci i sprawią, że natychmiast zaczną się ruszać. Proponowane ćwiczenia zawierają liczne gry ruchowe rozwijające świadomość ciała, poznawanie i ekspresję siebie, a także zabawy rozbudzające wyobraźnię, które zachęcają do nazywania emocji. Te mało skomplikowane zabawy muzyczne są doskonałe dla młodszych dzieci. CD 1 zawiera pełną ścieżkę dźwiękową (z nagraniem wypowiedzi terapeuty i dzieci), CD 2 – same piosenki. „Te zabawne i funkcjonalne gry muzyczne dają dzieciom możliwość nauki, ćwiczeń i współpracy z innymi”. Carol Kranowitz, autorka książki Nie-zgrane dziecko. Zaburzenia przetwarzania sensorycznego – diagnoza i postępowanie ZABAWY MUZYCZNE:

1. Imiona – mamy je wszyscy

2. Głośniej i ciszej

3. Kto to?

4. Boop Boop Be Doop 5. Tupanki

6. Różany wianuszek

7. W górę i w dół

8. Zrywanie jabłek 9. Gdzie jest twoja głowa?

10. Robimy kółeczko

11. Mój wewnętrzny rytm

12. Wyolbrzymione emocje

13. Sposób chodzenia