301 ŁAMIGŁÓWEK I ZADAŃ LOGICZNYCH DLA DZIECI

Katarzyna Michalec

301 ŁAMIGŁÓWEK I ZADAŃ LOGICZNYCH DLA DZIECI

Niniejsza książka jest kontynuacją poprzednich publikacji zawierających 101 oraz 201 łamigłówek i zadań logicznych dla dzieci. Znajdziemy w niej jeszcze więcej ćwiczeń i zagadek. Książka zawiera aż 301 różnych zadań, takich jak rebusy, ćwiczenia oparte na skojarzeniach, polegające na szukaniu różnic i podobieństw, budowaniu i uzupełnianiu zdań, łączeniu w pary pasujących do siebie zagadnień, a także działania matematyczne, kolorowanki, labirynty, krzyżówki i wiele innych. O nudzie nie ma zatem mowy, a dzięki zaproponowanym zadaniom każde dziecko z pewnością miło i pożytecznie spędzi wolny czas. Publikacja może być pomocna dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, opiekunów dzieci, a także rodziców.

ISBN 978-83-8080-234-6