7 WALIZEK – Inteligencje wielorakie w nauczaniu ortografii

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2- 3 dni
Cena detaliczna: 64,00 zł 64.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.36321
Kod produktu: 348

Opis

Danuta Gmosińska, Violeta Woźniak

7 WALIZEK – Inteligencje wielorakie w nauczaniu ortografii

Jest to pozycja adresowana do terapeutów oraz nauczycieli języka polskiego w szkole podstawowej i gimnazjum. Przedstawiona w niej metoda zakłada, że każdy z nas posiada nie jedną, a siedem różnych inteligencji (teoria H. Gardnera). Są to: inteligencja słowna, wizualno-przestrzenna, logiczno-matematyczna, muzyczna, fizyczno-kinestetyczna, interpersonalna i intrapersonalna. To, które z nich są dominujące, decyduje, jakie metody są najskuteczniejsze do przyswajania wiedzy, także ortografii. Autorki proponują ćwiczenia i scenariusze zajęć, na których angażowane będą wszystkie sfery. Dzięki temu wszyscy uczniowie będą mieli szanse osiągnąć sukces, a lekcja zyska na atrakcyjności.

  
Do książki dołączono teczki, w których znajdują się wszystkie potrzebne teksty i inne materiały (m.in. karty pracy do skserowania). W teczce znajduje się także zbiór ponad 700 wyrazów z rz, ż, ó, u, h i ch do wycięcia i wykorzystania w takcie zabaw (ortobanki).

Dane o publikacji

format A4
książka 80 stron
teczka nr 1 24 karty; 44 strony
teczka nr 2 48 karty
ISBN 978-83-7134-322-3

Opinie o produkcie (2)

22 października 2009

Kupiłam tę pozycję, bo od niedawna uczę w szkole i <br /> brakowało mi pomysłu, jak zachęcić dzieci do nauki <br /> gramatyki. Cena trochę wysoka, ale muszę <br /> przyznać, że jestem zadowolona.<br /> Książka jest naprawdę kompleksowa, wypróbowałam <br /> już kilka ćwiczeń i spodobały się one uczniom. Fajnie, <br /> że w książce są gotowe karty pracy. <br />

5 listopada 2011

jestem terapeutą dysleksji rozowjowej, prowadzę terapię w gimnazjum, pozycja pt. Inteligancje wielorakie.... jest niezastąpiona w prowadzeniu zajęć. Uczniowie bardzo chętnie wykonują ćwiczenia w niej zawarte, nie ma nudy i zniechęcenia. Naprawdę polecam, warto!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium