DIAGNOZA ROZWOJU UCZNIA Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM. KARTY PRACY

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2- 3 dni
Cena detaliczna: 38,00 zł 38.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.82191
Kod produktu: 947

Opis

Alicja Tanajewska, Renata Naprawa

DIAGNOZA ROZWOJU UCZNIA Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM. KARTY PRACY

Publikacja będzie pomocna w przeprowadzeniu diagnozy rozwoju ucznia z niepeł­nosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. W teczce znajdują się karty pracy przeznaczone dla uczniów oraz instrukcja i tabela z punktacją dla przeprowadzającego diagnozę: nauczyciela, terapeuty, oligofrenopedagoga.

Niniejsza publikacja umożliwi:

  • dokonanie diagnozy rozwoju społeczno-emocjonalnego oraz po­znawczego ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stop­niu umiarkowanym;
  • określenie stopnia opanowania danej umiejętności z zakresu: obsługiwania samego siebie, uspołecznienia oraz umiejętności szkolnych;
  • ułatwi przekazanie rodzicom informacji o stopniu opanowania przez ucznia wiadomości i umiejętności wynikających z realizacji podstawy programowej.

 

Dane o publikacji

format A4
oprawa teczka
zeszyt 16 stron (A4)
karty 91 kart w bloku do wyrywania (A4)
ISBN 978-83-7134-730-6

Opinie o produkcie (1)

2 maja 2016

Wykorzystanie wszystkich trzech publikacji umożliwi efektywne realizowanie i monitorowanie programu oraz dokonanie diagnozy rozwoju ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Ocenę wykonujemy: • na początku realizacji IPET; • po rocznej realizacji IPET; • po każdym etapie nauczania; • na koniec wszystkich trzech etapów edukacyjnych. Korzystanie ze wszystkich trzech publikacji umożliwi także ocenę (w skali: wysoki, średni, niski) stopnia opanowania poszczególnych umiejętności przez ucznia z zakresu samodzielności, rozwoju społecznego, rozwoju umysłowego, zdolności szkolnych i sprawności motorycznej oraz zapewni najlepszą ewaluację programu i pozwoli odpowiednio przygotować się do kolejnego etapu nauki. Polecam te trzy publikacje wszystkim nauczycielom pracującym z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium