JEST JUŻ JESIEŃ – Karty pracy (sztywna teczka)

Dostępność: dostępny
Cena detaliczna: 51,00 zł 51.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.96
Kod produktu: 1174_2_3

Opis

Alicja Tanajewska i Renata Naprawa

 

JEST JUŻ JESIEŃ

Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym

(sztywna teczka)

 

Jest to jedna z części serii Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Serię tworzą 4 teczki:

Jest już jesień;

Nadeszła zima;

Przyszła wiosna;

Nareszcie lato.

Publikacja zawiera materiał z trzech obszarów: samoobsługi, uspołecznienia, rozwijania sprawności i umiejętności. Tematyka kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i umożliwia pełną realizację treści zawartych w podstawie programowej.

Dane o publikacji

format A4
oprawa sztywna teczka
karty 173 kolorowe karty w bloku
ISBN 978-83-7134-905-8

Opinie o produkcie (1)

17 września 2017

Całość tworzą –program nauczania , przewodnik do kart, karty PROGRAM Naprawa R., Tanajewska Alicja, NOWE indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym realizujących pierwszy etap nauczania, Wydawnictwo Harmonia 2017 PRZEWODNIK Naprawa R., Tanajewska Alicja, Przewodnik do kart pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, Wydawnictwo Harmonia 2017 KARTY Naprawa R., Tanajewska Alicja, Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym. Jest już jesień Wydawnictwo Harmonia 2016 Naprawa R., Tanajewska Alicja, Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym. Nadeszła zima, Wydawnictwo Harmonia 2016 Naprawa R., Tanajewska Alicja, Karty pracy dla I etapu nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym. Przyszła do nas wiosna, Harmonia 2016 Naprawa R., Tanajewska Alicja Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym. Wreszcie lato, Harmonia 2016

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium