ŁAMIGŁÓWKI LOGOPEDYCZNE Z GŁOSKĄ R – Zadania ułatwiające terapię logopedyczną

Dostępność: dostępny
Cena detaliczna: 18,00 zł 18.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 439

Opis

Romana Sprawka

 

ŁAMIGŁÓWKI LOGOPEDYCZNE Z GŁOSKĄ R – Zadania ułatwiające terapię logopedyczną


Jest to zbiór blisko dziewięćdziesięciu różnorodnych pod względem treści i formy zadań (np. krzyżówek, wykreślanek, labiryntów, szyfrówek) do wykorzystania w pracy z dziećmi w wieku od 4 do 10 lat, które mają trudności z realizacją głoski r. Rozrywki umysłowe są jedną z najatrakcyjniejszych form pracy z dzieckiem. Korzystają z nich chętnie nie tylko nauczyciele i terapeuci, ale również rodzice. Utrwalanie ćwiczonego materiału językowego w formie zabawy jest ponadto najskuteczniejszym sposobem na uzyskanie trwałych efektów i utrzymanie motywacji dziecka do dalszego wysiłku. Celem łamigłówek jest:  

  • uatrakcyjnienie procesu terapii logopedycznej,
  • rozwijanie percepcji słuchowej,  
  • angażowanie percepcji wzrokowej,  
  • doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej,
  • poszerzanie zasobów językowych,
  • osiąganie lepszych efektów terapeutycznych,
  • dostarczenie radości z samodzielnie wykonywanych zadań.

 

Opracowany materiał przeznaczony jest dla logopedów, nauczycieli oraz rodziców pracujących z dziećmi, które mają wadę wymowy w zakresie głoski r.

Dane o publikacji

format A4
objętość 100 stron
oprawa miękka
ISBN 978-83-7134-424-4

Opinie o produkcie (1)

1 października 2010

Starannie przygotowane i dobrze zestawione ćwiczenia. Przyjemne dla oka rysunki wykonane prostą kreską nie rozpraszają dzieci, a jednocześnie są czytelne dla każdego. Zróżnicowanie ćwiczeń pod kątem trudności i charakteru gwarantuje nie tylko dobrą zabawę ale i sensowne przeprowadzenie utrwalania głosek. Odpowiedzi umieszczone na dole strony znacznie ułatwiają sprawdzenie poprawności wykonania ćwiczenia i umożliwiają też łatwiejszą pracę rodziców z dzieckiem. Polecam nie tylko do terapii, ale i jako formę przyjemnej, ale i ćwiczącej główkę rozrywki dla każdego dziecka. Plus także za niską cenę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium