METODA DOBREGO STARTU – OD WIERSZYKA DO RYSUNKU DLA DZIECI 3–4-LETNICH

Cena detaliczna: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Marta Bogdanowicz, Małgorzata Barańska, Ewa Jakacka

METODA DOBREGO STARTU – OD WIERSZYKA DO RYSUNKU DLA DZIECI 3–4-LETNICH
 
Jest to program Metody Dobrego Startu dla dzieci w wieku przedszkolnym (3- i 4-letnich), który wszechstronnie wspomaga ich rozwój psychoruchowy i przygotowuje do nauki pisania. Oparty został na materiale nieliterowym (24 abstrakcyjne wzory ułożone według stopnia trudności).

Ćwiczenia-zabawy przedstawione w tym programie można stosować w celu profilaktyki niepowodzeń szkolnych (przez korygowanie zaburzeń funkcji wzrokowo-przestrzennych, słuchowo-językowych, ruchowych oraz ich współdziałania), kształtowania lateralizacji oraz orientacji w schemacie ciała i w przestrzeni.

Publikacja składa się w dwóch teczek. W zestawie pomocy dydaktycznych znajdują się wzory, kolorowe ilustracje oraz broszura ze wskazówkami metodycznymi. Natomiast w teczce dla dziecka są karty pracy: po trzy do każdego wzoru. Zostały one przygotowane w sposób odpowiedni dla małych dzieci: zawierają duże elementy, których ilość na jednej karcie jest niewielka, co ułatwia dziecku ich postrzeganie oraz pracę w ich wykorzystaniem.

Dane techniczne

teczka dla ucznia A4, 72 karty
teczka dla nauczyciela A4, 16 stron (zeszyt), 24 karty, 12 kolorowych plansz
ISBN 978-83-7134-290-5 (Ćwiczenia); 978-83-7134-289-9 (Zestaw pomocy dydaktycznych).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl