ORGAZM NA SZCZYCIE

Dostępność: dostępny
Cena detaliczna: 27,00 zł 27.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 1666

Opis

 

Karina Sęp

ORGAZM NA SZCZYCIE

Zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia

 

To jest książka o świadomości.

O tym, że chowanie się w krzaki przed własnym życiem, własnymi pragnieniami, marzeniami, „chceniami” i stanem faktycznym ma krótkie nogi. Że zabiera zbyt dużo energii życiowej, której mamy coraz mniej z upływającymi latami.

Piszę o świadomości siebie, miejsca i czasu, w którym się znajdujemy. Im lepiej znamy siebie, tym lepiej jesteśmy w stanie o siebie zadbać. Tym bardziej rozumiemy i wiemy, jak istotne jest, aby tlen podawać najpierw sobie.

Czym jest orgazm sensu stricto?

To moment rozkoszy, zaspokojenia i spełnienia w ciele oraz w emocjach. Jest efektem poczynań seksualnych i najcudowniej go osiągać w towarzystwie ukochanej osoby. Orgazm jest fajny i każdy, kto go doświadczył, to wie.

Czym jest codzienny orgazm na szczycie?

Kiedyś istniało określenie OBS. Orgazm Bez Seksu. I to jest właśnie to. Pozytywne odczucie, poczucie, emocja, doświadczenie, wrażenie. Stan, w którym nam dobrze, cudownie, fantastycznie, idealnie, bosko i niewiarygodnie.

Małe, większe i duże rzeczy, wydarzenia, spotkania, ludzie, relacje i sytuacje, które dzieją się na co dzień, powodując dobrostan w ciele, umyśle, duchu i emocjach. To uśmiech, energia i chęć do życia.

Ta książka zrobi wam dobrze, bo świadomość siebie robi dobrze.

Wyzwala, buduje, uwalnia i pcha do przodu!

 

Karina Sęp – doświadczona, mądra kobieta o dużej wiedzy i intuicji życiowej. Stworzyła autorską koncepcję planowania życia, Mapę Marzeń – Mapę Celów, oraz wiele innych narzędzi i teorii opisanych w tej książce. Mama trójki nastolatków i kobieta realizująca swoje pasje, pomysły i koncepcje. Mentor, konsultant, doradca, manager oraz coach. Od ponad 25 lat pracuje w międzynarodowej firmie i uwielbia to, co robi. Autorka książek: „Mapa Marzeń – Mapa Celów”, „Ogarnij swój dzień” i „Twoja Mapa Marzeń”. Od lat pomaga ludziom porządkować życie, odnajdywać siebie i ogarniać rzeczywistość, aby było łatwiej, prościej, wygodniej i tak, jak się pragnie. Inspiruje, wspiera i wytycza kierunki zmian. Swoim życiem pokazuje, że można, że warto i że się da, jeśli się chce. Ostatnio głośno i z ożywieniem zachęca do „orgazmu na szczycie”, dbania o siebie, zdrowego egoizmu i „robienia sobie dobrze” tak często, jak się da.

www.karinasep.com

karinasep@karinasep.com

 

 

Dane o publikacji

format B5
objętość 144 strony
oprawa miękka
ISBN 978-83-63788-19-3

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium