SRD - KOD REJESTRACJI. Elektroniczny Arkusz Badań Skali Ryzyka Dysleksji według Metody Profesor Marty Bogdanowicz

Dostępność: usługa
Wysyłka w: 2- 3 dni
Cena detaliczna: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.07692
Kod produktu: 925

Opis

SRD - KOD REJESTRACJI

Elektroniczny Arkusz Badań Skali Ryzyka Dysleksji według Metody Profesor Marty Bogdanowicz

Akrusz obsługiwany jest jedynie przez przeglądarkę Internet Eksplorer lub Microsoft Edge

 

Niniejszy kod jest niezbędny do rejestracji w aplikacji - Elektroniczny Arkusz Badań Skali Ryzyka Dysleksji. Aby zobaczyć aplikację, kliknij tutaj.

 

UWAGA

Dokonując zakupu kodu SRD, jako formę dostawy należy wybrać opcję

Wysyłka kodu SRD

 

Elektroniczny Arkusz Badań Skali Ryzyka Dysleksji powstał na podstawie papierowej wersji arkusza do badań zamieszczonego w książce prof. Marty Bogdanowicz „Skala Ryzyka Dysleksji”.

Arkusz... to narzędzie przesiewowe, które pozwala szybko i skutecznie ocenić zagrożenie wystąpienia dysleksji u każdego ucznia w klasach 1–2. Jak słusznie zauważają nauczyciele, głównymi zaletami programu są: dostępność, możliwość gromadzenia wyników, ich graficznego analizowania oraz łatwa wyszukiwarka badanych uczniów. Program dostępny jest w internecie co pozwala w każdej chwili, za pomocą jakiegokolwiek urządzenia mobilnego, przeprowadzić konieczne badania. Dlatego Elektroniczny Arkusz Badań Skali Ryzyka Dysleksji skierowany jest do każdego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Polsce, czy to pracującego w szkole w wielkim mieście, czy malutkiej wsi. Program umożliwia szybką diagnozę i pomoc wszystkim uczniom.

Warto pamiętać, że Skala Ryzyka Dysleksji jest sprawdzoną metodą, która od wielu lat pozwala na wczesne rozpoznanie u dzieci trudności w nauce czytania i pisania.

 

 Wymagania sprzętowo-systemowe:

Komputer z dostępem do internetu z zainstalowaną jedną z następujących przeglądarek internetowych:  Internet Explorer (w wersji nowszej niż 9),  Safari (w wersji nowszej niż 5.1), Netscape (w wersji nowszej niż 9) z włączoną obsługą JavaScript.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium