SZOP PRACZ I PRZYJACIELE – Pomysłowe zadania do głoski sz utrwalania

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2- 3 dni
Cena detaliczna: 11,00 zł 11.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 343

Opis

Ewa Rycombel

 

SZOP PRACZ I PRZYJACIELE – Pomysłowe zadania do głoski sz utrwalania


Jest to książeczka, po którą mogą sięgnąć młodsze i starsze dzieci. Ciekawe wierszyki i zadania o zróżnicowanej trudności pozwolą dobrze się bawić, a przy okazji pobudzą do ćwiczenia wymowy głoski sz. Dużą zaletą książki są ilustracje – integralna część tekstów i ćwiczeń. Niecodzienna oprawa graficzna zachęca do pracy, a sympatyczni bohaterowie wierszy towarzyszą dziecku przez cały czas terapii.


Przy okazji dziecko ćwiczy sprawności językowe i plastyczne.


„To, co zwraca natychmiast uwagę, to obszerność pracy. W książce jest wiele zróżnicowanego materiału i rozmaitych zadań dla dziecka. Zadań utrwalających wymowę, kształtujących słuch fonemowy, rozwijających spostrzegawczość i sprawność manualną, pomagających ćwiczyć analizę sylabową i dźwiękową, doskonalących umiejętność czytania… i wiele innych funkcji. Książka jest warta polecenia, wystarczy na wiele zajęć jako pomoc dla logopedy i wiele ciekawych wieczorów dla dziecka i jego opiekunów”.

Krzysztof Szamburski

 

Książka do utrwalania głoski sz jest rodzajem zeszytu do ćwiczeń dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów z klas 03.

Książka zawiera szereg niezwykle interesujących ćwiczeń i zabaw językowych stymulujących rozwój mowy dziecka. Zadania są tak skonstruowane, że usprawniają również funkcje słuchowe, wzrokowe i grafomotoryczne oraz mogą pomóc dzieciom w rozwijaniu zdolności percepcyjno-motorycznych, to jest ułatwić naukę czytania, pisania i liczenia”.

Bożenna Odowska-Szlachcic

Dane o publikacji

format A4
objętość 64 kolorowe strony
oprawa miękka
ISBN 978-83-7134-338-4

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

13 maja 2010

Ksiązka "Szop pracz i przyjaciele" to zbiór wesołych wierszyków do ćwiczeń i utrwalania wymowy głoski [sz]. Treści wierszyków zachęcają dzieci do powtarzania, a co za tym idzie nabywania prawidłowej wymowy głoski [sz]. Dodatkowo, polecenia które są opracowane dla każdego wierszyka, ćwiczą wiele umiejętności dzieci, np. umiejętność tworzenia rymów, zdolności graficzne, zdolność zapamiętywania, liczenia, czytania, śpiewania itp.Wszyscy, którzy pracują z dziećmi i chcą urozmaicić, wzbogacić swoje zajęcia o nowe ciekawe ćwiczenia powinni zapoznać się z treścią tej ciekawej i solidnie opracowanej książki. Ewa Górska-Derkacz logopeda, terapeuta SI (praktyk:))) )

1 października 2010

Świetna publikacja pełna radości, kolorów i zabawy! Plus skuteczność! Niezwykle pomysłowy zeszyt ćwiczeń utrwalających głoskę SZ. Oryginalne, interesujące ćwiczenia opatrzone przyjemną, zabawną szatą graficzną, która doskonale zachęca dzieci do wykonywania ćwiczeń. Dzieci znajdą tutaj wesołe wierszyki, zagadki, labirynty, kolorowanki, wycinanki a na koniec – piosenka! Dla dzieci nie jest to kolejny zestaw obowiązkowych ćwiczeń, ale świetna zabawa, przygoda i co ważne – efekty!Gratulacje dla autorki ilustratorki – świetnie wykonana praca!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium