WCHODZĘ W DOROSŁOŚĆ. PAKIET EDUKACYJNY

Dostępność: brak towaru
Cena detaliczna: 85,00 zł 90,00 zł 85.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 2057

Opis

Kuriata Hanna, Rabant Elżbieta

WCHODZĘ W DOROSŁOŚĆ. PAKIET EDUKACYJNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZYSPOSABIAJĄCYCH DO PRACY

Pakiet Wchodzę w dorosłość jest przeznaczony dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz mających trudności z osiąganiem podstawowych celów edukacyjnych. To idealne rozwiązanie dla szkół  specjalnych przysposabiających do pracy. Sprawdzi się też w innych placówkach na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i podczas rewalidacji.

 

Zestaw składa się z:

  • podręcznika
  • kart pracy
  • 5 planerów
  • plakatu

Publikacja pomoże uczniowi w praktyce zmierzyć się z wyzwaniami codzienności. Korzystając z podręcznika, pozna on m.in. różne sposoby płatności, zdobędzie wiedzę niezbędną do samodzielnego prowadzenia gospodarstwa domowego, a także dowie się, w jaki sposób dbać o własne zdrowie. Karty pracy z naklejkami i wypychankami utrwalą nowe wiadomości. Planery i kolorowy plakat w formie tabelki ułatwią uczniowi organizację zadań domowych, m.in. stworzenie budżetu.

 

Dodatkowymi atutami pakietu są duże litery i przejrzysty układ treści, dzięki którym uczeń z niepełnosprawnością intelektualną łatwiej przyswoi materiał.

 

 POLECAMY

 

KURJATA HANNA– absolwentka oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 20 lat pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi, uczy biologii i przyrody. Pasjonuje się naturą i podróżami po krajach azjatyckich.

 

RABANT ELŻBIETA – absolwentka edukacji i rewalidacji upośledzonych umysłowo oraz resocjalizacji na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i nauczania matematyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną oraz różnymi dysfunkcjami. Praca z uczniami jest jej ogromną pasją, którą realizuje podczas zajęć w szkole przysposabiającej do pracy.  

 

Dostępny tylko dla odbiorców detalicznych.  

Dane o publikacji

format A4
objętość Karty pracy + podręcznik
oprawa banderola
ISBN 978-83-8309-019-1

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium