Praca

    Grupa Wydawnicza Harmonia od ponad 30 lat z sukcesem działa na rynku publikacji edukacyjnych i terapeutycznych. Obecnie sprzedajemy ponad tysiąc tytułów i stale poszerzamy swoją ofertę. Jest ona bardzo bogata, zawiera specjalistyczne i różnorodne publikacje dające gwarancję kompleksowego i profesjonalnego przygotowania do pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nie tylko. Materiały te przydają się zarówno nauczycielom w szkołach i przedszkolach, terapeutom oraz logopedom w gabinetach, jak i rodzicom w codziennej pracy z dzieckiem w domu. Grupa Wydawnicza Harmonia to cieszący się renomą i zaufaniem klientów lider na polskim rynku w zakresie wydawania publikacji dotyczących szeroko pojętej terapii uczniów z niepełnosprawnościami.

    Grupa Wydawnicza Harmonia o ustabilizowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

    Szukamy konsultanta edukacyjnego na poniższe województwa.

    Rekrutacja od 26.06.2023

    KONSULTANT EDUKACYJNY

    Teren działania ( województwa)

    • dolnośląskie, wielkopolskie

    Zadania:

    • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży oraz współpracy z klientami,
    • realizowanie celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
    • rozwijanie potencjału obecnych odbiorców,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
    • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku konsultanta edukacyjnego,
    • min. 2-letnie doświadczenie w branży wydawniczej,
    • znajomość lokalnego rynku oświaty,
    • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
    • determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,
    • odpowiedzialność i rzetelność,
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
    • prawo jazdy kat. B,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • zatrudnienie na podstawie preferowanej formy współpracy (umowa o pracę lub działalność gospodarcza),
    • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, tj. CV z listem motywacyjnym.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Kontakt: m.wiecek@harmonia.edu.pl